Jdi na obsah Jdi na menu

Energie z vesmíru – prosinec 2007

3. 12. 2007
Slunce zůstává ve znamení Střelce – symbolizujícím duchovní moudrost a poznání – do 22. prosince 2007, a pak se za zimního slunovratu přesouvá do Kozoroha.

Na začátku měsíce dojde ke konjunkci Slunce s galaktickým cetrem, vyzařujícím silný proud transformačního světla na Zemi. Vrcholu tyto energie dosáhnou o víkendu 8. a 9. prosince 2007, kdy se do Střelce dostane také Luna, a vytvoří tak mocné stellium planet, intenzivně nám napomáhající v napojení na hlubokou moudrost našeho srdce.

V neděli 9.12.07 nastane novoluní – symbolizující nové začátky. Můžete se připojit k celosvětové meditaci na planetární mřížku a využít zaktivizovaných energií celých 24 hodin k léčení sebe sama, nebo k posílání této energie léčivé lásky druhým.

Brána 12:12 umožní spojení s diamantovým světlem, v němž bude možno spatřit všechno ve své ryzí podstatě. Bude to významná možnost uvolnit staré iluze a naivní představy, které nám brání vstoupit do hojnosti skutečné Lásky. Můžete prožít radost ze zázraků, jak se váš život začne dostávat do směru vstříc novému přílivu Lásky.

Ve středu 19.12.07 se Slunce společně s Merkurem spojí na jednom stupni s Jupiterem a Plutem (29 stupňů Střelce), čímž se vytvoří mocná brána transformačních energií, jež proniknou i do našeho vědomí, a připraví tak energetické prostředí pro zimní slunovrat.

Slunovrat v sobotu 22.12.07 v 7:07 hod. přinese silný okamžik integrace a rovnováhy, čas ke spočinutí a úvahám v nitru svého chrámu srdce a zažehnutí energie spojení s dvojplamenem. Je to vhodný čas k meditační práci s posvátným srdcem.

Poté 24.12.07 bude úplněk v Raku – přinese prozáření ženskou posvátnou energií, láskyplnou, pečující, tajuplnou a tajemnou. Společně se tyto energie propojí s křesťanským svátkem narození mužské energie Boha OTCE-MATKY, v podobě Božího dítěte Ježíše. Nezapomeňte, že na Štědrý den bude aktivizována energetická mřížka Země s léčivými energiemi.

Pak nás čeká brána 1:1:1 – na Nový rok 1.1.2008. Tento měsíc bude velmi intenzivní, proto se koncentrujte na to, abyste zůstávali ve svém středu, v chrámu svého srdce, naplněném hlubokým mírem a Láskou. Mějte na paměti – vzkazuje archanděl Michael prostřednictvím Cellie Fenn – že toto velkié vesmírné a planetární dobrodružství, které se před námi odvíjí, probíhá podle Božího řádu.

Mgr. Ivana Muková
http://jitro.bloger.cz
Tento článek je možné dále šířit, s uvedením autorky a odkazu na stránky.